| ThinkDifferent a întrebat:

De unde as putea sa iau hack pentru subway surfes? As dori si instructiuni. Mentionez ca sunt pe android si ca am Subway Surfes Mexico. !

3 răspunsuri:
| StochirleaAlexandra a răspuns:

Apkmania.com

| ion6372 a răspuns:

Intri pe browser (internet) si cauti asa: game killer. o descarci, iti alegi aplicatia si apoi bagi la cautare (in game killer) catii coins ai facut. dai click si apoi editare si scrii cati coins vrei tu.dai save me(la joc)si mai joci pana pierzi si iti baga coins pe care l-ai vrut. merge de asemenea si pe alte jocuri