| scobyy a întrebat:

Am o intrebare adresata mai in special pentru cei care se pricep la telefoanea! Am un HTC WILDFIRE S cu Android 2.3.3. Pe internet am vazut ca Temple Run si Subway Surfes merg mai mult pe telefoanele care au Adobe Flash Player. Al meu nu are. Credeti ca as putea sa-i pun si sa ma joc si eu acele jocuri? Daca da VA ROG FRUMOS sa imi spuneti pasii pe care trebuie sa-i fac pentru a ma putea juca! Dau FUNDA! Va Multumesc!

4 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Nu iti trebuie Adobe Flash Player, ia-le ca o sa iti mearga si fara el fara probleme!

| scobyy explică (pentru gmxromania78):

NU IMI MERG! Am incercat de mii de ori!

| gmxromania78 a răspuns (pentru scobyy):

Atunci incearca cu Adobe-ul.

| scobyy explică (pentru gmxromania78):

Pai imi zici si cum lucru cu el? L-am luat de 2 ori si Adobe Flash Player dar nu stiu ce sa fac cu el!