| Bondarel99 a întrebat:

Imi apare de azi dimineata cand intru pe Facebook ca am 3 mesaje necitite (sus in colt pe iconita de la mess). Pe mine ma enerveaza mereu cand apare asta de aceea raspund mereu sau dau seen (dupa caz) la toate mesajele pe care le primesc. Insa de data asta nu gasesc niciun mesaj necitit, de ce oare apare chestia aia? Mentionez ca am verificat foarte atent, nu am mesaje necitite si nici la requests nu este nimic. Aplicatia este actualizata si oricum nu are legatura cu asta. Este vreun loc in care pot intra mesajele si eu nu stiu? Stiti ceva despre asta? Ati mai patit?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Intra in cont de pe PC si acolo cand dai click pe iconita cu mesaje, jos de tot la baza listei ai optiunea "Marcheaza-le pe toate ca citite".
Am patit si eu asa ceva si doar asa am scapat de mentiunea ca am ceva necitit.

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Sterger aplicatia, sterge cache-ul, reinstaleaz-o si vezi daca e de la asta. Logheaza-te si pe alt telefon sa vezi daca problema vine/e din contul tau sau de la aplicatie.

| RAY a răspuns:

Poate ai primit mesaj de la cineva care nu era in lista ta, am patit m-am uitat la message request si acolo le am si vazut

| Bondarel99 explică (pentru RAY):

Am specificat in intrebare. Acolo a fost primul loc in care m-am uitat.

| GolbMan a răspuns:

Creaca ai vreun mesaj necitit foarte vechi si este foarte jos pe pagina de conversații. M-i s-a intamplat si mie asta.

| imarele a răspuns:

Și pe mine mă disperă

| adelin0577 a răspuns:

Actualizeaza aplicatia. Dacaproblema persista, intra de pe un pc si acolo uti apare mesajul/mesajele necitit/e. Asa pățesc si eu deseori.

| Bondarel99 explică (pentru adelin0577):

Nu am cum sa actualizez, se actualizeaza automat.
Si pe PC la fel apare. Si pe tableta.