| MihaelaDart a întrebat:

Detin un Samsung B7722 dual sim, mi-am pus de putina vreme internetul si as vrea atunci cand fac o fotografie sa o pot pune pe facebook. Am facut o mica greseala si am trimis o poza in mesagerie, dar eu vreau in albumul de poze... Cum fac? Daca e sa-mi explicati mai pe indelete cine detine acest model sa ma lumineze... Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| GiGeLVaSiLe a răspuns:

Salut,si eu am avut acel telefon, Era foarte rezistent si atractiv.Si eu m-am chinuit s-o pun in albumul de poze, lovesti telefonul serios de 2-3 ori de pamant sau coltul patului.Te duci dai in dreapta undeva si gata!