| GabiGustheru2 a întrebat:

Detin un telefon Allview P6 life de aproape 2 ani si pot sa spun ca sunt mandru de el, dar de vreo trei saptamani butoanele home si back au inceput sa pâlpâie din 5 in 5 secunde.Nu stiti care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

E un Allview si te-a tinut doi ani, zi mersi si vinde-l cit mai repede!

| aandreidarius a răspuns:

Vezi ca exista update la Andoid 6.0 pe site-ul celor de la Allview (vezi http://allview.ro/produse/telefoane/gama-p/p6-lite.html - sper sa mi se aprobe comentariul cu link). Daca ai nevoie de ajutor poti sa scrii aici sau sa suni la relatii cu clientii sa te ajute cu informatii.

Fa si tu update-ul si vezi cum se comporta. Spor!