| mihainet a întrebat:

Dintre Samsung galaxy s3, iphone 4s, Sony speria s, htac one x si Samsung galaxy note voi e ati alege? Care este cel mai bun in tot?

6 răspunsuri:
| Alexino2003 a răspuns:

Parerea mea: Cel mai bun este HTC One X.
→Galaxy Note este prea mare
→Samsung Galaxy s 3 e de fitzee
→Sony Xperia S este foarte bun
→HTC One X are o camera buna, are multe aplicatii si are un ecran cu multe culori. happy Sper ca te-am ajutat

| AaaMoods a răspuns:

Depinde mie imi plac s3 si 4s! acum mai degraba as alege s3 nu are multa lume

| Alexino2003 a răspuns:

Parerea mea: Cel mai bun este HTC One X.
→Galaxy Note este prea mare
→Samsung Galaxy s 3 e de fitzee
→Sony Xperia S este foarte bun
→HTC One X are o camera buna, are multe aplicatii si are un ecran cu multe culori. happy Sper ca te-am ajutat
→Iphone 4S Naa...

| Minks a răspuns (pentru Alexino2003):

Samsung GS3 e de fite, zici? Imi plac argumentele tale, not.

| aly300 a răspuns (pentru Alexino2003):

Du-te ma... cica aplicati multe le are aceleasi ca doar tot android are ma

| piTiCcu a răspuns:

Samsung galaxy S3