| Daniell7 a întrebat:

Ce-ati alege dintre Samsung Galaxy Note 4 si Iphone 6?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Clar Samsung. happy Scuze dar iphone pare luat doar pentru fite. Are o gramada de minusuri. Strici ceva la el sau accesoriile, o gramada de bani aruncati aiurea. Multe aplicatii sunt gratis pentru android iar pentru ios, cu bani. Mergi undeva si uita-te la fiecare, studiaza fiecare telefon in parte.

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Normal ca Note. Cel mai bun telefon!

| Ibrahimovic a răspuns:

Galaxy Note-urile sunt cele mai bune telefoane existente acum. Ma refer la Note 3 si Note 4. Note 3 are o prietena de-a mea si este foarte multumita. Au un pret foarte mare, insa isi merita toti banii.
Iphone-urile sunt niste jucarii de copii. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic din ceea ce-ncepe cu i si se termina-n e laughing

| EchoDemon a răspuns:

Nu vad chestia cu Iphone-urile. Mi se pare cea mai mare tampenie. E mult mai bun Samsung. Asta e parerea mea.

| NickPop a răspuns:

Samsung galaxy note 4. Mult mai finut si mai frumos ca iphone

| cookie14 a răspuns:

Iphone 6, desi imi displac ambele din cauza marimii exagerate...

| Anonima010 a răspuns:

Iphone 6... Clar, mie una imi plac mult mai mult iphonu-rile decat Samsung-urile sau alte chesti din astea... Iphonul este mult mai finut si rezistent deoarece are ecranul mai micut si se sparge mai greu tongue