| Mustache a întrebat:

Doresc sa cumpar un Nokia c6-01.Ce parere aveti este un telefon bun? Am intelesc ca tine foarte putin bateria(4-5h).daca e asa o pot schimba cu o alta baterie de la un alt telefon?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te as sfatui sa iei nimic cu symbian, microfonul se aude foarte prost, si bateria unui astfel de telefon, tine maxim 1 zi si jumatate, depinde de ce model de telefon folosesti

| supermamici a răspuns:

Nu este o alegere buna:
1. pretul este mult prea mare pentru ce ofera.
2. sistemul symbian este mort, nu vei putea instala aplicatii

Ia-ti un telefon serios la banii aia: http://bit.ly/motorola-defy-mb526

Răspuns utilizator avertizat