| Juper a întrebat:

Este cat de cat bun tel asta?

Memorie 2GB RAM + 16 GB ROM;
Ecran 5.5-inch IPS HD, Aspect 18:9, curbat 2.5D;
DUAL Camera 5.0 MP + 5.0 MP, senzor CMOS, cu LED, Autofocus, HDR;
Acumulator puternic 3500mAh Li-Ion, detasabil;
Sistem de Operare Android 7.0 Nougat Stock;
​Senzor de Amprenta, Accelerometru, Senzor de Proximitate;
Bluetooth v. 4.0 cu A2DP, Hotspot Wi-Fi;
Conexiune rapida 4G;
Dual SIM, Dual Standby.
Este la un pret rezonabil si imi trebuie urgent ca tel meu mi s-a stricat

Răspuns Câştigător
| companiamearo a răspuns:

O sa ai ceva frame drops-uri si sacadari cu acei 2 gb rami care la aplicatiile actuale face greu fata. Dar e ok pentru navigare pe internet si vizualiziarea videoclipurilor.

| Juper explică (pentru companiamearo):

O intrebare pe snapchat sau insta are frame drop-uri? ca ma gandesc ca ar trebui sa mearga destul de bine
Am avut iphone 6 da s-a spart si nst o sa fie greu sa trec la Android

10 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

E bunicel.

| Nevroza a răspuns:

Bunicel dar camera lasa de dorit.

| iwefgOficiall a răspuns:

Ce procesor ai la el?

| Juper explică:

Multumesc tuturor

| Anonymy05 a răspuns:

Pe langa faptul ca nu are senzor giroscopic iar camera are doar 5MP, pare bun!

| Sndnxnska a răspuns:

Mai vrei sa cumperi un iphone 5s? Am vazut ca voiai sa cumperi cu 500 de lei acum ceva timp