| daniel2134 a întrebat:

Salut TPU, eu detin un telefon Samsung a52s si as vrea sa-mi iau o folie de sticla, e important sa caut o folie compatibila cu senzorul de amprenta sau pot lua orice tip de folie de sticla?

Răspuns Câştigător
| Jakye a răspuns:

Am acelasi telefon cu folie de sticla. Merge cu orice folie de sticla. Daca nu iti mai merg amprentele dupa ce instalezi folia de sticla, sterge-le si inregistreaza-le iar.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Oricum sunt universale. Nu vei avea probleme.

| sierra1 a răspuns:

Toate foliile "serioase" permit funcționarea touch-ului fără probleme.

| ReddY25 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta o folie de sticla compatibila telefonului tău, in cazul acesta pentru telefonul Samsung a52s!