| iGoxi a întrebat:

Salut!
Am un Samsung galaxy note 10 plus și aș vrea să-mi iau o folie de sticla pentru el. Problema este că nu am găsit nici una care să fie și compatibilă cu husa și în special să funcționeze senzorul de amprentă de sub ecran.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu i pune asa ceva folia de sticlă este grea si il poti deteriora, daca fabricantul considera ca ete utilă o punea el, dar nu este deloc utilă, lasa-l liber fara folie.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cauta o husa de aia 360 de grade, care vine cu tot cu folie. Ar trebui sa mearga. Cam slaba oferta pe zona asta, ce e drept, dar presupun ca vrei sa fie protejat, nu sa arate bine (ok, pentru mine arata foarte bine carcasele astea "tractor" dar multora nu le plac). https://www.mobiledirect.ro/......2u2s2.html