| LoveIsLove4Ever a întrebat:

Funda. azi i-am facut tatei un jailbreak pe iPhone5. nu stiu cum se foloseste sau macar ce este cydia. ma poate ajuta cineva cu instructiuni? daca vreti link video pe skype spuneti

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Uite aici un tutorial care l-am facut si eu, pentru iPhone-ul meu: http://www.cydiarepo.com/61/top-10-cydia-repos/. Pe link-ul de mai sus ai si unele dintre cele mai uzuale link-uri sursa Cydia.

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Cydia este un mod de a instala aplicatii / jocuri fara a plati. Intri in el, adaugi anumite link-uri sursa, si incepi sa cauti orice vrei tu sa-ti instalezi pe telefonul respectiv, nimic mai mult.

| LoveIsLove4Ever explică (pentru miTzuliK93):

Bun, asta am inteles dar cum bag acele linkuri? nu are optiunile care le vad pe net

| miTzuliK93 a răspuns (pentru LoveIsLove4Ever):

Uite aici un tutorial care l-am facut si eu, pentru iPhone-ul meu: http://www.cydiarepo.com/61/top-10-cydia-repos/. Pe link-ul de mai sus ai si unele dintre cele mai uzuale link-uri sursa Cydia.