| LolaLOL98 a întrebat:

& Hristos a inviat! Am un telefon Nokia Asha 201 si mi-am stricat castile. Am vazut la o colega, care are tot un Nokia, dar alt model, ca are casti de la Sony. Puteti sa-mi spuneti cat de bune sunt aceste casti ( http://www.emag.ro/casti-sony-mdr-ex10lpb-negru-mdrex10l pb-ae/pd/EH57DBBBM/ ) pentru telefonul meu? Se merita sa le cumpar, sau mai bine sa-mi iau de la Nokia?

1 răspuns:
| Anny123451 a răspuns:

Se merita sa cumperi castile, doar sa vezi daca se potriveste mufa