| Marily1997 a întrebat:

iarna asta mi-am luat Nokia lumia520 si nu stiu cum sa descarc muzica.Cine stie va rog ajutati-ma![Dau fUnDa!

Răspuns Câştigător
| George_Geony_1995 a răspuns:

DEscari de pe pc, apoi daca ai cicitor de card, bluetooth(usb) pentru pc, le trimiti. Daca nu merge intra de pe telefon pe site-ul www.waptrick.com si cauti acolo, se gaesc foarte multe melodii. Funda?

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Muzica o descarci de pe calculator si o bagi in telefon, sau poti sa o descarci de pe telefon, dar este mai greu.

| qFloriN a răspuns:

Fa-ti cont pe googleplay si ia-ti de acolo happy.

| Marily1997 explică (pentru qFloriN):

De pe googleplay nu pot Nokia nu are android