| Alexandru_Ruben_1995 a întrebat:

Ieri am iesit obosit de la munca si bineinteles ca am luat un taxi sa ajung cat mai repede acasa deoarece era o ploaie foarte mare.Toate bune si frumoase pana am ajuns acasa si am constatat ca de la oboseala si disperarea mea de a ajunge cat mai repede in pat sa dorm...mi am pierdut telefonulsad. unde? in taxi no? am sunat repede si deja inchis.Era un iphone 5s. Fericit imi aduc aminte ca aveam instalat pe el aplicatia "Gasire Iphone". M-am logat pe icloud iar cand am dat sa il localizez desigur ca modul era offline..pentru ca telefonul era deja gasit si inchis.V as ruga sa imi spuneti si mie daca se mai poate face ceva in acest caz daca se mai poate da de el chiar daca este inchis si nu este conectat la internet.s au sa ma ajutati cu un sfat ceva.voi ce ati face in locul meu? Va multumesc mult si astept niste raspunsuri serioase va rog..chiar aveam niste informatii pretioase pe telefon..asa ca nu veniti cu caterinca proasta.Va multumesc din suflet. Respect!

Răspuns Câştigător
| titicristina21 a răspuns:

Suna la politie daca stii nr de inmatriculare al taxiului! daca nu stii iti zic pe propria experienta ca nu o sa-l mai primesti!