| AlexAlexandru08 a întrebat:

Ieri mi am cumparat un acumulator de s5 de pe eurogsm.ro. Bateria cand a ajuns era descarcata complet.Am incarcat o 100% dupa care am folosit telefonul iar in maxim 1 ora s-a descarcat complet. Stie cineva daca trebuie formatata sau ceva de genul, sau care ar putea fi problema?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bateriile actuale numai trebuiesc formatate cum erau acele vechi, bateria este pentru telefon? Daca este pentru telefon si se descarca repede problema este in telefon poate ai un scurt undeva, du telefonul la servis sa vada băietii aia ce are, sa il verifice ei, ce telefon ai?

| AlexAlexandru08 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Telefonul este un s5. Am citit recenziile de pe site si toti spun ca bateria a venit incarcata 56%, insa a mea era goala.