| MihaiLuca123456789 a întrebat:

imi poate spune cineva de unde pot descarca toate tipurile de software, pentru orice telefon?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.androidfilehost.com
SAU
Le cauti pe fiecare pe XDA.

Oricum, ar fi prea multe sa le descarci tu pe toate, cauta ce iti trebuie.

| MihaiLuca123456789 explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream sa gasesc mai multe softuri, nu vreau sa le descarc pe toate.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De nicaieri NU poti descarca TOATE software-urile!
Unica ta sansa este sa cuti fiecare, separat, dar majoritatea nu le vei gasi sau nu vor fi functionale (corect).

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Intrebarea asta ar trebui raportata ca fiind ilogica.

| missfatadelatara a răspuns (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Ești cam crăcănat rolling on the floor

Încearcă să înțelegi ca omul vrea să-și deschidă afacere și sa se dea mare ca știe sa resofteze telefoane laughing

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns (pentru missfatadelatara):

Tot ilogica mi se pare intrebarea, indiferent daca eu inteleg ce-mi spui ca ar trebui sa inteleg si indiferent de faptul ca-s cam cracanat laughing