| AdamAlexandru a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva daca pe free my apps dupa ce iei acele aplicatii sponsorizate, in fiecare zii primesti de la aplicatiile pe care le-ai downloadat puncte? Sau de fiecare data trebuie sa downloadezi cate o aplicatie noua ca sa primesti puncte?

2 răspunsuri:
| Paulikk112 a răspuns:

Downloadezi cate o aplicatie noua ca sa primesti punctewinking, dar am si eu o intrebare: Atunci cand intri dupa safari, iti zice enroll your device => enroll=> configurari si trebuie sa instalezi ceva. TI-a incetinit sau ti-a stricat iphone-ul ipad-ul ipod-ul? big grin Inca nu am incercat si imi e frica big grin

| AdamAlexandru explică:

Dau funda cui imi explica cel mai bine big grin