| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti zice care dintre aceste telefoane este mai bun la camera si facut poze si rezistent:Iphone 8 Plus sau Iphone X?
Dau Funda.
Răspundeti-mi cat de repede puteti va rog!

Răspuns Câştigător
| Strepix a răspuns:

Salut!

Nu te lua dupa giulia283 sau dupa altii care habar n-au.
Am avut personal iPhone X si pot spune ca are cea mai buna camera dintre toate telefoanele existente pe piata. S9 Plus are pozele mai saturate, insa X cu mult mai multe detalii. Evident ca si S9 Plus are anumite chestii care il intrec pe X la camera cum ar fi stabilizarea optica si faptul ca a putut fotografia acea aurora.
E clar ca 8 Plus nu-i mai bun la camera.

| anonim_4396 explică (pentru Strepix):

Strepix La Iphone X tine Bateria bine? eu vreau telefon pentru baterie.Ca vreau sa imi iau si un Samsung galaxy s9 plus.dar la iphone nu stiu care ii mai bun. iphone 8/8 Plus/sau iphone X.zi-mi care iphone sa mi-l iau?

| Strepix a răspuns (pentru anonim_4396):

Fratioare, ma tinea si 3 zile bateria. Am acum un telefon care mi-e frica cand il vand la 35% si cand aveam X si ma duceam la gratar sau scoala si aveam 25% nici nu-mi faceam griji ca stiam ca ma tine.
E mai bun X ca 8 Plus la toate capitolele.
S9 Plus tine o idee mai mult ca X

9 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Deja suntem saturați de prostia ta cu iphone.
Cumpără ce vrei că doar ai 9000 ron. Așa ai scris acum două zile.
Ce dracu intrebi de zece ori pe zi același lucru?

| mastadont a răspuns:

La rezistență cred că sunt cam identice. Iphone X are însă camera mai bună și face id. Și e mai scump big grin

| anonim_4396 explică (pentru mastadont):

Mastadont ii mai bun Face ID-ul ca Touch-IDul?

| giulia283 a răspuns:

Părerea mea e că sunt identice şi că nu e nicio diferență doar ca Iphone X are o memorie mai mare decât Iphone 8

| anonim_4396 explică (pentru giulia283):

Giulia283 la memorie sunt identice.64 si 256 gb

| ale345 a răspuns:

Iti recomand un samsunung, bateria la iphone tine foarte putin si, au fost facute recenzii care au demonstrat ca un Samsung s9 e mai bun decat un iphone x.

| anonim_4396 explică (pentru ale345):

Ale345 Eu vreau sa-mi iau si Samsung s9 plus si un iphone X sau 8 plus.