| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU. Îmi recomandați niste cabluri usb c to lightning pentru iPhone, sa fie bune, să aibă certificare MFI sau sa fie foarte bune și să nu afecteze bateria, Mulțumesc!
Dau Funda!

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce buget ai, ca accesoriile originale costă multi bani.

| Anonimulnegru explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu vreau sa iau cablu usb c to lightning pentru bateria externa baseus de 22.5W, sa zicem 150 pentru 2 cabluri

Bula
| Bula a răspuns:

IPhon-urile NU folosesc mufe USB C.
Doloseste cablu original de la Apple!

| Wr3nch a răspuns (pentru Bula):

Incarcatoarele noi cu fast charge au mufa tip c la intrarea in adaptorul pentru priza.

| Bula a răspuns (pentru Wr3nch):

N-am vazut cablu original iPhone cu incarcator rapid (si mufa USB C).

| Wr3nch a răspuns (pentru Bula):

Da click pe linkul meu. Istyle e distribuitor autorizat Apple

| Anonimulnegru explică (pentru Bula):

Usb c to lightning, uite exemplu : https://www.gsmnet.ro/......toughc94-r

| Bula a răspuns (pentru Wr3nch):

OK, multumesc.
Am mai invatat ceva. happy
Astept ca USB C sa fie folosit si pentru conectare VGA. happy

| Anonimulnegru explică (pentru Bula):

Pai din 2019 incepand cu iphone 11 iphone-urile 11 pro max aveau in cutie cablu si charger cu usb C, Cu placere!

| Wr3nch a răspuns:

Original, de la distribuitor certificat Apple

https://istyle.ro/cablu-de-date-apple-usb-c-lightning-1-m.html

| Anonimulnegru explică (pentru Wr3nch):

Cele de la anker nu sunt bune? Goui sau baseus sa Ugreen?

| Wr3nch a răspuns:

Ai zis foarte bun si cetificatlaughing alea de la anker di baseus da, de restul nu am auzit.

| Anonimulnegru explică (pentru Wr3nch):

Da un search si vezi ca si UGREEN este certificat MFI