| Supremejordannike2004 a întrebat:

Salut TPU. Îmi recomandați o pereche de căști over the ear wireless până în 500 de lei?
M-am gândit la Skullcandy Crusher sau JBL Tune 750BTNC
Dau Funda!

3 răspunsuri:
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Decizia finală îți aparține. Între cele două prezentate de tine eu personal aș alege JBL https://en.m.wikipedia.org/wiki/JBL fiind o companie de renume. Apoi ai mai putea alege ce model e pe placul tău din gama celor de la Sony sau Philips.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am Skullcandy Crusher și recomand.

| Saiko10 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DBMQNHBBM/ Am si eu, sunt foarte multumit cu ele.