| eugen11 a întrebat:

imi spune si mie cineva cum ma inregistrez pe Nokia LUMIA(625) >Setari Aplicatii companie? mai exact ce trebuie sa scriu la Server si Domeniu? VA ROG ajutati-ma! FUNDA FUNDA FUNDA!

Stiu ca nu e categoria care trebuie dar aici sunt cel mai multi utilizatori activi!

1 răspuns:
| Gotonoaga_Dorian_1997 a răspuns:

Daca am inteles eu bine vrei sa te inregistrezi la un cont Microsoft.
Pai intri de pe PC si te inregistrezi https://signup.live.com/......ignup.aspx dupa ce te-ai anregistrat intri an setari la conturi, introduci loghinul si parola si ar trebui sa mearga. Bafta.