| Rebb00 a întrebat:

Vreau sa iau de la Orange un stick cu internet pentru tableta. Cam cat costa abonamentul? Are tableta un loc unde sa conectez stickul sau ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| AnnaAnnne a răspuns:

Abonamentul e cam scump 70-100 de lei plateste bunica mea si am un abonament slab imi merge netul prost,in nici un caz nu poti pune la tableta modemul de net nu are partea aceea unde merge introdus la fel cum are un laptop,daca ai tableta performanta este o parte unde ii poti baga cartela ca sa mearga net.ul,eu am o tableta buna,dar nu atat de performanta incat sa.i bag cartela de internet,deci fi atenta daca nu ai o tableta asa de performanta si nu ai unde sa.i bagi cartela de internet, renunta la internetul pe cartela, o sa ai internet prin Wi-Fi, daca ai tableta performanta careia i se poate pune cartele de net bravo, ce mai astepti du.te si fa.ti abonament la Orangehappy