| florin107 a întrebat:

In programul buy back, telefonul cel vechi in cați bani ți-l calculeaza?
Dau funda
E urgent
Va rog

3 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Banii se dau in fuctie de aspect, functionabilitate, vechime, stricaciuni si de model, dar sa nu te astepti sa iei mai mult de 100 euro pentru niciu model fie el iphonehappy

| christianlaroka a răspuns:

Pai de ex pe un telefon Nokia 6070 iei 1leu. Pe un Nokia c5-03 iei 100 lei. Exista pe site-ul Vodafone un link unde iti poti calcula cati bani iei la buyback pe telefonul tau.

| asdaf a răspuns:

In functie de cat de bun e... minim 10 euro parca.