| Radu0071 a întrebat:

Intre Samsung Ativ S si HTC Windows Phone 8X ce mi-ati recomanda(nu ma intereseaza diagonala ecranului)?

5 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

HTC 8X este mult mai bun ca Ativ S, iti recomnad pentru ca un HTC se misca mult mai bine la tot ce vrei tu ca Samsung si se vede si mult mai bine si pe ecran si camera se vede mai bine. HTC 8X este un telefon super. FUNDA?

| Radu0071 explică (pentru AlexElektro1987):

Eu as lua Ativ S pentru ca:
-are slot microSD
-are sunet puternic
-areaplicatii de la Samsung
-are ecran Super Amoled HD
-are capac detasabil
-HTC 8x e cam mare in raport cu ecranul

In orice caz mai astept raspunsuri

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Radu0071):

Si 8x are sunet puternic iar la Samsung gasesti aceleasi aplicatii care gasesti si in google play, si HTC are 2 markete. Ativ s are Super amoled(nu este HD) dar HTC 8x are mai multi pixeli pe ecran si se vede mai clar la HTC decat la Samsung.Pentru ce iti treubie capac detasabil? Samsung are capac detasabil pentru ca e posibil sa se strice bateria, la HTC nu se strica bateria cel mai sigur si si la HTC se poate detasa bateria dar trebuie sa il duci la un service specializat! Parca ziceai ca nu conteaza diagonala ecranului. LA HTC O SA SE VADA MULT MAI MARE SI MAI CLAR CA LA ATIV S.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Radu0071):

Nu are nici o treaba, el este super amoled, HD este rezolutia telefonului, super amoled este o tehnologie.SI HTC-ul are ecran HD si are si mai multi pixeli.