| InfiAndrew a întrebat:

Jocurile pentru android gen: NFS No Limits care necesita internet consuma din traficul de date? Adica consuma din MB?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| 6684464 a răspuns:

Normal... traficul de date inseamna acces la internet.

| Calvin199s5 a răspuns:

Da, dar nu foarte mult. Sa nu faci asocierea greșită la câți MB are jocul atât consuma și internetul. În general la orice fel de aplicații se consuma foarte puțin internet, dar nu și la youtube și la aplicațiile de genul care te uiți la videouri lungi și grafica foarte buna. Sper ca ti-am fost de folos!