| alexalx1234 a întrebat:

La ce pret pot vinde un iPhone SE space gray de 16GB, pefect functional, neverlocked si fara iCloud?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Uite și tu aici - intre 200 și o mie și ceva, depinde de omul pe care-l găsești tu că telefoane sunt gârlă:
https://www.olx.ro/......one-se-16/

| Yiing a răspuns:

450-500. nu il cumpara nimeni daca il pui mai scump. daca il pui scump o sa vina multi sa faci schimburi cu diferite schestii.

| alexalx1234 explică (pentru Yiing):

Intr-o tara ca Romania nu il cumpara nimeni nici daca e sa il vand cu 100.

| Yiing a răspuns (pentru alexalx1234):

Eu mai cumpar de pe olx. dar cumpar mereu de la oameni educati, daca dau un telefon si observ ca din 10 cuvinte 9 sunt spuse aiurea inchid. mai sunt si oameni care cumpara. problema la telefonul tau este marimea tongue in zilele astea mai toata lumea cauta telefoane mari. dar nu poti stii niciodata big grin succes la vanzare tongue daca nu reusesti sa il dai, incearca la un amanet :X