| flycounter46 a întrebat:

La inceputul lunii Martie am primit un Sony Xperai E3, imi placea totul la el, dar cel mai mult imi place ca imi mergea videocplipurile de pe YouTube la 480p, ceea ce nu imi mergea pe vechiul telefon, dar dupa doua saptamani am dat un update la Soft si acuma nu mai imi merge videoclipurile de pe YouTube la 480p ci 380p in jos.
Va rog frumos ajutati-ma! Trebuie sa fac ceva setari?

FUNDA!

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Intri in aplicatia YouTube, selectezi un video, iar in coltul dreapta-sus atinge butonul cu trei puncte, apoi butonul "calitate".