| Corina_Gruion_1987 a întrebat:

Am si eu o problema am un Sony xperia e si serviciul webnwalk nu imi merge ma poate ajuta cineva cu setari, am avut un telefon si era simbian si mergea nu inteleg cum la Sony asta nu merge sad

1 răspuns:
| dov76 a răspuns:

Nu vad de ce ai folosi serviciul webnwalk, este sub orice critica din orice punct de vedere si costisitor.
In ultimul timp cei de la cosmote s-au apucat de tras tepe clientilor iar serviciile lasa mult de dorit ca si semnalul in afara localitatilor.