| Comandolider4all a întrebat:

m-a sunat un operator de la Romtelecom si mi-a zis ca imi da un telefon mobil Nokia ca sunt un client fidel.Am uitat ce model mi-a zis. Puteti sa imi ziceti ce model poate sa-mi dea? Funda pentru raspuns

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din cate stiu eu e o petarda de Nokia c1 si iar, daca nu ma insel, o sa te oblige sa iti faci un abonament la cosmote daca vrei telefonul. Ai grija, nicio promotie din asta nu e pro client. Nu ies iei in pierdere