| Yamaha123 a întrebat:

Salut TPU,azi m-au sunat aia de la romtelecom,cu o oferta,un telefon mobil gratis,au zis ca ma suna sa aprob,nu stiti ce marca, model de telefon e?

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nokia 3310 happy

Inainte de toate, poate este pacaleala.
Poti sa iti dai seama, daca:
1. Ai avut vreun contact cu Romtelecom: Vreo cale prin care numarul tau de telefon sa fii ajuns la ei?
2. Daca prima este afirmativa: Te-au mai sunat pana acum, sa iti spuna de oferte?
3. Intra pe Romtelecom.ro si verifica pagina cu oferte, inclusiv cele ale partenerilor (Germanos, Internity, etc.).
4. Ce oferta ti-a descris? Nu cred ca ti-ar oferi un telefon gratis (cat de ieftin ar fi), fara sa faci/prelungesti un abonament sau cartela la ei!

P.S: Nokia C1-01 a aparut in 2010, nu cred ca ar pune la promotie un model atat de vechi.

| RB26DETT a răspuns:

O data ce a spus telefon si nu a spus smartphone, nu te astepta la cine stie ce, iti da un 'telefon cu butoane'winking

| LDCCristi a răspuns:

Nokia C1