| anonim_4396 a întrebat:

M-am decis sa-mi iau Samsung galaxy core prime dar am inceput sa am indoieli cand am vazut primul comentariu de jos de aici:
The chipset is Not from Qualcom Its another variant i dont know the name actualy & the GPU Is Mali 400 not adreno 306 Pls Correhttp://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_core_prime-6716.p hpct me if i am wrong.
Dau funda!

1 răspuns:
| JustinDaniel a răspuns:

Lasa comentariul, sunt uni care habar nu au ce e cu iei si nu stiu ce ie bun cauta video pe youtube Samung Galaxy Core Gaming test! si acolo vezi jocuri foarte puternice!