| SellyStefy00 a întrebat:

Hei. Care telefon este mai bun dintre Samsung Galaxy Core Prime si Samsung Galaxy J1?

www.gsmarena.com/samsung_galaxy_j1-6907.php

www.gsmarena.com/samsung_galaxy_core_prime-6716.php

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Core Prime LTE/4G, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| halogen001 a răspuns:

Samsung Galaxy Core Prime e mai bun - componentele toate mai bune decat J1, memorie mai multa si in plus upgrade la android 5 mai bun decat 4.4.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Samsung Galaxy Core Prime deoarece are display putin mare, procesor mai bun, memorie ram mai mare si baterie putun mai buna.