| fabyadrian a întrebat:

mai este valabila optiunea de la Orange Young : SMS nelimitat gratuit cu ajutorul CNP-ului?

Răspuns Câştigător
| albuiulian a răspuns:

Nu mai e de ceva timp, au inchis optiunea de vreo luna. Funda?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca esti inscris in programul Orange Young, poti beneficia de mesaje scrise gratuite si nelimitate in retea fie daca activezi optiuni cu ajutorul Configuratorului de optiuni, fie activand optiunea Orange Young in valoare de 5 euro de aici http://www.orange.ro/young/pentru-prepay.html.
De asemenea, in cazul in care activezi o optiune cu o valoare mai mare de 7 euro prin Configurator, primesti gratuit mesaje scrise nationale nelimitate.
O zi buna,
Orange Helper