| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumpărat azi de la Altex acest cablu https://www.shop.apcom.eu/......-3a-black/
O sa incarce rapid un S9 Plus ca încă nu l-am testat ca nu sunt acasă?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu cablul "incarcă" ci sursa/alimentatorul

| GabiDumitrescu a răspuns:

Teoretic da. Practic, o sa vezi tu. Probabil duce 18 W maxim...

| Wr3nch a răspuns:

Si intrebarea care e? laughing

| gelu1970 a răspuns:

Există probabilitatea să încarce lent.
Am avut cazuri de telefoane Samsung ce nu încărcau rapid cu încărcător original și cablu de altă marcă.
Asta o să vezi când primești cablul.
De asemenea conectează telefonul la pc și vezi dacă îl recunoaște cu acest cablu.