| Eastwood a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung galaxy S4, si as vrea sa-mi faceti un top la ce aplicatii utile si bune sa-mi iau pentru el, in afara de jocuri. Un top 10 al aplicatiilor, si inca ceva : Cum fac screenshot? Nu merge de pe POWER+Volum!

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Despicable me, shark evolution, surgeon simulator, robbery bob, dead trigger 2, fifa 15, modern combat 3, 4, 5 [trebuie sa schimbi limba telefonului in engleza sa-ti porneasca modern combat-urile tongue ], minecraft PE, true skate, gta 3, vice city si san andreas, WOT Blitz, nfs most wanted, real racing 3, asphalt 8, five nights at freddy's 1 si 2, turbo dismount, incearca drunken wrestlers, destul de tare cand joci cu un prietenwinking pentru mai multe jocuri noi si tari intra pe mob.orgwinking

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Screenshot faci prin apasarea simultana a butoanelor home si power.Despre aplicatii pot sa iti spun ca este in functie de utilizator. Exemplul meu sunt aplicatiile ebay, paypal, yahoo mail, satellite director si multele altele.Nici eu nu sunt un gamer, nici pe pc si nici pe smartphone.

| RB26DETT a răspuns:

Aplicatii utile ar fi briceag elvetian sau ceva de genul se cheama in google play, google translate, whatsapp, clever taxi, file commander [un manager de fisiere foarte foarte util, mult mai usor de folosit decat cel de pe Samsungwinking ], sleep as android, ca browser de internet iti recomand google chrome, foarte foarte rapid si usor de utilizat, 360 security, curata telefonul de tot ce nu are nevoie, iti foloseste ca RAM cleaner si antivirus, destul de ok aplicatiawinking alte aplicatii nu prea mai stiu asa, eu folosesc telefonul mai mult pentru muzica, jocuri, net, nu prea folosesc aplicatiiwinking Daca vrei, iti recomand jocuri, stiu o groaza!

| Eastwood explică (pentru RB26DETT):

As dori si niste jocuri, dar mai faine! big grin

| RB26DETT a răspuns (pentru Eastwood):

Despicable me, shark evolution, surgeon simulator, robbery bob, dead trigger 2, fifa 15, modern combat 3, 4, 5 [trebuie sa schimbi limba telefonului in engleza sa-ti porneasca modern combat-urile tongue ], minecraft PE, true skate, gta 3, vice city si san andreas, WOT Blitz, nfs most wanted, real racing 3, asphalt 8, five nights at freddy's 1 si 2, turbo dismount, incearca drunken wrestlers, destul de tare cand joci cu un prietenwinking pentru mai multe jocuri noi si tari intra pe mob.orgwinking