| cOsmania a întrebat:

mi-am luat acum un an abonament de 7 EURO cu un Smartphone de toata "jena", merge cu lag la greu..., si m-am gandit chiar daca am facut abonamentul pe 2 ani as putea sa-l schimb cu unul mai mai scump de vreo 15 EURO si as putea sa beneficiez de reducere la vreun telefon ca si cum mi-as face abonament nou? V-as multumi mult daca mi-ati raspunde. RESPECT!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Peste doi ani. pana atunci nu poti sa mai faci nimic la reducere