| TeDrqq a întrebat:

Mi-am luat recent un telefon Samsung Galaxy Trend S7560 sunt multumit de el insa am si eu niste intrebari:

1.El are android 4.0.4 Ice cream sandwich si as vrea sa ii pun Jelly Bean se poate?

2.In Managerul de aplicatii, daca nu am nici o aplicatie pornita memoria RAM sta undeva la 380-420 MB si daca dau Golire memorie imi spune ca s-au inchis 12 - 15 aplicatii si scade la 300 mb dar dupa cateva secunde revine, este normal?

Dau Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Dorin_Rosu_1997 a răspuns:

Buna, verifica in setarile telefonului la despre telefon actualizare sofware si vezi daca se poate acualiza la 4.1, iar despre RAM ese normal sa faca asa, la fel am si eu.