| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un Lg Optimus L5, vreau sa bag jocuri pe el cum fac? Funda

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Pai ai android!
Gasesti pe Desktop GooglePlay (Magazin Play), cauti acolo jocuri, si le downloadezi! Adica.e asa greu?

3 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Te conectezi la internet si accesezi aplicatia google play sau android market.
BAFTA!

| KylerMuzaffer a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/o/lg+optimus+l5+ii_5819/
Un site de download jocuri pe pc dupa care conectezi telefonul la pc cu cablu de date!
Bafta!

| BogdyX9 a răspuns:

Salut, vezi ca ai in meniu o aplicatie "Google Play" unde gasesti tot felul de jocuri gratis dar si cu plata, Desigur pentru ca putea utiliza aplicatia iti va trebuii o conexiune de internet destul de buna pentru a putea descarca jocul dorit.