| alexronaldo77fde a întrebat:

Mi-am spart telefonul (Microsoft lumia 535)...e spart tot ecranul, când îl deblochez nu merge nicio cimanda dar ecranul se vede normal adica imaginea de fundal e la fel ca ianinte. As vrea sa îmi spuneri ce s-a stricat la el si daca touchscreen-ul e acelasi lucru cu ecranul (partea sparta de sticla) DAU FUNDA! Ps: Cat m-ar costa reparatia?

Răspuns Câştigător
| blAster85 a răspuns:

Touchscreen=ecran. Daca prezinta fisuri sau spart cum ai spus tu, atunci nu mai poate executa nicio comanda. Eu la al meu (520) am patit la fel si am platit vreo 35€. Nu stau in Romania

1 răspuns:
| IonutCG90 a răspuns:

Salut. Subscriu, undeva la 35 € probabil, in lei pretul ar varia intre 100 lei si 200.