| SimizRobert26 a întrebat:

Mi-as dori sa imi cumpar o baterie externa pentru telefonul meu!
Lenovo A606 Android

Insa nu ma pricep prea bine cand e vorba de tehnologie si nu stiu de unde/de care sa imi iau!

Stiti voi vreo baterie externa buna, poate chiar un site?

! Dau funda!
Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Ia-ti una cu 5000+ de miliamperi si poate 2V la iesire! (Fast charging)

3 răspunsuri:
| Cristutiu_Emanuel_2001 a răspuns:

Iti recomand o baterie externa Orange Power Up 4G, o poti achizitiona de la magazinele Orange sau de pe site-ul lor oficial. Orange.ro

| ALc00L a răspuns:

Esti frumos ca o lemne plouata care (pe care) tine o drujbita in Vasile asa ca iti recomand bateria Marcel 69G este foarte buna o poti lua dupa site-ul www.n-am-baterie.com este subtire (50m) si poti sterge praful dupa gandaci cu ea :) (POT PRIMI SI EU FUNDA? te rog cainele meu are cancer la unghie si asta l-ar ajuta foarte mult)