| DeyCj a întrebat:

Nu aveți idee husele flip pentru telefoanele Galaxy S Duos S7562 sunt compatibile cu telefoanele Samsung Galaxy Trend plus(S7580)?
în caz că nu sunt compatibile aveți vreo idee de unde aș putea achiziționa o astfel de husă pentru Samasung Galaxy trend plus?
Mulțumesc anticipat de răspunsuri

Răspuns Câştigător
| ValiNicolae a răspuns:

Te rog frumos nu o crede s duos are aceleasi dimensiuni ca trend plus stiu asta deoarece detin si s duos si trend plus!

| DeyCj explică (pentru ValiNicolae):

Am constatat și eu asta.Mersi de răspuns.Da cele de de S duos și S7562 sunt perfect compatibile cu Trend plus-ul.Tocmai am achiziționat un flip chase de ăsta și potrivește perfect.

3 răspunsuri:
| MihhaaElla a răspuns:

Samsung Galaxy Trend plus(S7580) este mai mic decat Galaxy S Duos. O asfel de husa poti cauta la magazine gen : Vodafone, Internity, Cosmote etc. Sau dupa net Funda? :*

| DeyCj explică (pentru MihhaaElla):

Mersi de răspuns.Nu am găsit nicăieri, în toată Turda și Cluj-ul.De asta am întrebat, în speranța că poate voi aveți vreo idee.