| mihaelutzamy a întrebat:

Ce parere aveti despre marca LG? Ce telefon ati alege dintre Lg optimus L5 E455 si Samasung Galaxy Trend Lite Duos. Va multumesc anticipat

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG-urile nu sunt deloc bune ma refer adica merg greu la tingere cu degetul. Samsung este o marca foarte buna de telefoane sunt bune pentru mesage, vorbit, jocuri la atingere sunt rapide. Funda?

| soloangel01 a răspuns:

Eu as alege Samsung.Are procesorul mai bun, accepta 2 cartele sim, dar Lg-ul are camera mai buna(5mgp iar Samsung o are de 3. 15mgp).Nu este mare diferenta intre cele doua telefoane.TI-as propune sa il cumperi pe cel mai ieftin(preferabil Samsungul).

| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Eu unul as alege acest model: http://bit.ly/1dJtU4u luand in considerare si parerile celor care l-au cumparat deja (le gasesti tot pe aceea pagina, in partea de jos)!