| Ionel201011 a întrebat:

nu inteleg am un LG Optimus L3 E400 cu 1GB memorie interna cand intru la administrare aplicatii acolo imi arata memorie interna si memorie telefon, sau daca mut un joc din memorie telefon in memorie interna in loc sa imi arate de ex 20mb, imi arata 1-2 mb. [deci daca e in memoria telefonului imi arata adevarata marime 20mb si daca il mut in memoria interna imi arata intre 1-2mb] Va rog lamuriti-ma dau funda! Multumesc

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Pai daca il muti din card in memoria interna inseamna ca tu l-ai mutat inainte din memoria interna pe card si cand vrei sa o muti inapoi iti mai ramane in card o parte a aplicatiei de aia iti arata asa deci nu ai ce sa ii faci! Daca vrei poti sa imi dai funda!