| Biancaaaaaaaa a întrebat:

Nu mai pot sa ma conectez la facebook...imi arata ca numarul de telefon pe care il am asociat la cont nu apartine nici unui cont...

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu te-ai logat niciodată cu o adresă de email, te logai doar cu nr de telefon?

| Biancaaaaaaaa explică (pentru floresdemayo):

Da

| floresdemayo a răspuns (pentru Biancaaaaaaaa):

Întreabă prietenii, dacă îți pot accesa contul. Dacă nu ți-l mai găsesc, înseamnă că a fost dezactivat de Facebook (din diverse motive: vârsta, conturi multiple, fie ai încălcat termenii și condițiile în repetate rânduri etc
Așteaptă, s-ar putea să primești notificare pe telefon, dacă a fost dezactivat temporar până la verificarea identității.

| Zdog a răspuns:

Salut, sunt doua variante :
-Contul pe care incerci sa te conectezi a fost sters definitiv
-Numarul pe care il bagi este gresit.
-