| vighandrada a întrebat:

nu stiu ce sa fac, va rog ajutati-ma! am strans 6 milioane, si nu stiu ce sa fac. nu pot alege intre intre Samsung galaxy s4 mini(restul plateste mama),(am Nokia c3 cu tastatura si tableta) sau laptop(am doar calculator) help me!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung GAlaxy, deoarece ai calculator nu prea vei folosi laptop-ul la fel de mult ca telefonul. Eu am si laptop si calculator, dar numai calculatorul il folosesc.

| Daniel_Alexandru_2000 a răspuns:

Pai. Te sfatuiesc sa-ti iei Telefon. Adica. s4 mini e bunicel. Te sfatuiesc sa-ti cauti unul pe olx dar sa il cauti nou, eu mi-am gasit un iPhone 6 tot pe olx nou. Mult Succes! Sper ca te-am ajutat! Daca da, Fundita plz big grin! O seara buna!

| vighandrada explică:

Eu as vrea laptop, nu prea știu ce sa fac

| DenisFlorinTM a răspuns:

Eu zic sa iti iei un Samsung Galaxy S4 mini, eu de pe el Îți răspund la întrebare acum
E foarte ok telefonul