| PininFarina a întrebat:

(nu stiuce sa aleg intre telefonie si tehnologie) Deci eu am Samsung Galaxy Mini2 si am vazut ca are o aplicatie, ca atunci cand imi pierd telefonul si respectivul care il gaseste atunci cand isi baga cartela de Orange ( de exemplu) sa primesc numarul lui pe emailu meu, acum am o problema cand am completat toate campurile alea am uitat sa adaug un numar la email si mi s-a salvat asa dar acum eu nu pot sa sterg si sa-mi pun alt email ma poate ajuta careva?

Răspuns Câştigător
| Cristinoi_Alin_1997 a răspuns:

Daca ti sar fura telefonul cel mia sigur e sa te duci la olitie cu imeiul acestiua(il gasesti pe cutie) si ei o sa rezolve tot....si zic asta pentru nu cred ca daca candva gaseste un galaxy mini 2 pe strada de ex o sa fie inebuniti sai caute propietarul....sincer e Romania

2 răspunsuri:
| cristina6713 a răspuns:

Ar trebui sa-ti creezi un alt e-mail.

| vika514 a răspuns:

Fa-ti alt email nou