| IonutPetre12 a întrebat:

O sa mi cumpăr un teleofn nou zilele astea.Eu ma gândeam la a70.Dar e mai bun un xiaomi mi9.Acum vreau sa mi spuneti ce părere aveți de xiaomi. Unele persoanele spun ca e bun dar am auzit ca unora li s-a stricat în 2 luni telefonul. vreau sa ma tina minim 2 3 ani.

44 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns (pentru Speranta12):

Da frate, n-are MicroSD da-l in ***, ce mai conteaza ca are specificatii de flagship-uri la preturi de pomana

| sierra1 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Cea mai hazlie afirmație citită secolul ăsta. Reciteste-ți intrebările de exemplu, să remarci stupizenia lor

| Bogdan70001 a răspuns (pentru sierra1):

Nu am mai pus intrebari in ultimul timp, dar stiu sigur ca multe sunt probleme in zona de tech...ce-i stupid in asta?
Nu vezi ca esti o persoana care de multe ori indica faptul ca are probleme mintale?

| sierra1 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Așa-i că-ți vine să-ți ștergi aberațiile? (doar ți-e rușine de ele)

| BlackRose03 a răspuns (pentru sierra1):

Și tu ce telefon ai?

| sierra1 a răspuns (pentru BlackRose03):

Așa ceva:
https://etimpu.com/......n-cu-disc/

happy now?

| BlackRose03 a răspuns (pentru sierra1):

Foarte happy
Dar dacă ai un telefon mai de cct decât chinezăriile despre care vorbești mai bine nu comentezi. :p

| sierra1 a răspuns (pentru BlackRose03):

Dragă floricică neagră, de ce-ți dai tu cu presupusul?

| BlackRose03 a răspuns (pentru sierra1):

Pentru că nu mi-ai răspuns la întrebare laughing

| sierra1 a răspuns (pentru BlackRose03):

N-ai intebat nimic, ai presupus (degeaba) ceva

| BlackRose03 a răspuns (pentru sierra1):

"Și tu ce telefon ai?"

Ehm...da laughing

| sierra1 a răspuns (pentru BlackRose03):

Aici e vorba de intrebarea lui Ionut

| BlackRose03 a răspuns (pentru sierra1):

*facepalm*

| anonimg a răspuns:

Eu am un Xiaomi Redmi Note 5 din luna Mai 2018.
Nu am avut probleme mari cu el. Doar cateodata senzorul de amprenta nu raspundea cand eram transpirat. Dar obligatoriu la cateva zile te obliga sa introduci codul pentru ca sa nu il uiti.
Folie de sticla am gasit numai pe internet.
La camera este slab. O data sau de doua ori mi s-a blocat; dar i-am dat "repornire" si a mers dup aceea. Sunt multumit de baterie si de cum raspunde la comenzi.
Acolo unde nu mai am semnal deloc, un Samsung s7edge tot are o liniuta. Dar pana la urma este Xiaomi -un telefon special creat pentru un buget redus.
Am Android 9 de multa vreme; actualizarile sunt la zi.
Modelul pe care il iei tu este mai nou, cu camera mai buna si amprenta in ecran.