| AlexBoy88 a întrebat:

Pana acum am avut un iphone 5 dar nu mi-a placut asa ca azi mi-am cumparat un Samsung galaxy s3.
Ce credeti e mai bun Samsung galaxy s3 decat iphone 5 sau am facut o greseala ca l-am cumparat?

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

E mult mai bun galaxy s3 decat iphone 5! Uite le poti compara: http://www.gsmarena.com/samsung_i9300_galaxy_s_iii-4238.php
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_5-4910.php
In primul rand sistemul de operare difera foarte mult androidul e mult mai bun decat ios, apoi ecranul este mai mare la s3 decat la iphone 5 + ca iphone 5 nu are nici radio si nici slot de card, galaxy s3 suporta card pana la 64 de GB + memoria mare care o are si are radio :))! Cam asta e cred ca te-am convins si cred ca ai facut cea mai buna alegere si eu daca eram in locul tau tot pentru s3 optam!

6 răspunsuri:
| RobertFHC a răspuns:

S3-ul mai bine cu Iphone5? nu prea cred; nu ai facut nici o greseala, daca tie nu ti-a placut iphone-ul 5 e ok, e bine ca nu l-ai schimbat cu altceva mai slab, dar un s3/s4 se potriveste aici.

Noroc si sa-l stapanesti sanatos! happy

| HaKa93 a răspuns:

Mult mai bun iphonul. Nu se inteleg de ce l-ai schimbat.

| Mihnutzu99 a răspuns:

Sunt bune amandoua dar mai bun e s3. eu zic ca ai facut alegerea corecya

| AlexL28 a răspuns:

Ai facut o alegere proasta, S3 nu mai face fata la tot ce gasesti acum in play store, pe cand Iphone 5 e un Iphone nou cu tehnologie de ultima ora, e mult mai bun ca S3, in timp o sa vezi ca S3 o sa inceapa sa aiba lag mult, iphone in schimb nu ar fi avut niciodata

| Mihai-Sebastian_Toader_1999 a răspuns:

Samsumgu este mai bun decat acel iphone

| Thales160 a răspuns:

Iphone e un tlf bun cu fite, e foarte sensibil si trebuie sa cumperi melodii sau jocuri. Pe Samsung nu trebuie, deci Samsung e mai bun.