| AlbertoAby a întrebat:

Recent mi-am cumparat un Panasonic eluga dl1 si mi-am pus un cod pe el pe ecran cu un model sa trag cu degetu daca intelegeti si fratele meu mai mic a umblat pe el mult sa reusasca sa ghiceasca codu si la inblocat si acum imi cere un email si o parola pentru al debloca... ce e de facut cum sa-l deblochez VA ROGG

3 răspunsuri:
| ion6372 a răspuns:

Ori bagi un cont de email si resetezi parola ori intri pe internet si cauti coduri resetare pentru modelul tau de tel si o bagi din tastatura telefonului

| AlbertoAby explică (pentru ion6372):

Eu l-am cumparat dela unu si ala avea pe el contul google si telefonul imi cere contul google (Email si Parola)

| LTAA a răspuns (pentru AlbertoAby):

Pai intreaba-l!